Bo edukacja

zaczyna się

w przedszkolu

Dzieciństwo

to cenny czas...

Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie przyjaznego środowiska i  doświadczeń, które oddają radości dzieciństwa, pielęgnują indywidualny wzrost i rozwój każdego Dziecka oraz torują drogę do sukcesu w życiu i dalszej edukacji w szkole.

Zajęcia, które zapewniamy dzieciom w ramach czesnego:

 • Let’s play together – dwa razy w tygodniu podczas zajęć z angielskiego dzieci osłuchują się z językiem. Poprzez formę zabawy uczymy się wielu rymowanek, piosenek i nowych słówek.
 • Malowanie muzyką – raz w tygodniu odbywają się zajęcia z rytmiki. Staramy się wspólnie poznać dźwięki i różne melodie, do których próbujemy koordynować nasze ruchy i całe ciało. Dodatkowo dwa razy w tygodniu, prowadzone są zajęcia z umuzykalniania.
 • Gimnastyka buzi i języka – raz w tygodniu odbywają się grupowe zajęcia logopedyczne, które mają na celu usprawnić aparat mowy, kształtować słuch fonemowy i fonematyczny. Dzięki temu zwiększamy możliwości poprawnego i twórczego opanowania języka przez nasze przedszkolaki.
 • Gimnastyka całego Smyka – codzienne zajęcia ruchowe dla naszych podopiecznych.
 • Twórcze fantazjowanie zajęcia plastyczne odbywają się codziennie. Fantazjujemy przy pomocy masy solnej, plasteliny, papieru i innych materiałów. Skupiamy się na rozwoju dziecięcej wyobraźni, ekspresji twórczej, sprawności manualnej, umiejętności posługiwania się różnymi przyborami. Uczymy się współpracy w grupie. Poznajemy swoje mocne strony, a kto wie może nawet odkryjemy talenty…
 • Raz w miesiącu odbywają się koncerty muzyczne lub przedstawienia teatralne.
 • Raz na dwa miesiące bierzemy udział w dziecięcych eksperymentach.
 • Raz na dwa miesiące prowadzimy zajęcia kulinarne.
 • Spotkania z ciekawymi ludźmi – zapraszamy gości oraz rodziców, którzy mogą opowiedzieć dzieciom np. o ciekawych zawodach, które wykonują.
 • Raz w miesiącu dzieci oswajają się z pieskiem podczas zajęć z dogoterapii.
 • ABC dobrego wychowania – zasady savoir–vivre’u dla najmłodszych. Raz w tygodniu przybliżamy przedszkolakom zasady dobrego zachowania. Dzieci poprzez samodzielne przedstawianie scenek dramowych mogą je emocjonalnie przeżyć i w ten sposób intensywniej zapamiętać właściwe zasady. Chcemy sprawić, aby zwroty grzecznościowe i kulturalne zachowanie kształtowało się już od tych najmłodszych lat. Zajęcia o emocjach maja za zadanie uświadomić dzieciom wartości wynikające z poznania i rozumienia własnych stanów emocjonalnych oraz uczuć innych ludzi.
 • „Łamigłówki Mądrej Główki”, dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia matematyczne z elementami przedsiębiorczości. Poprzez gry i zabawy dzieci poznają świat matematyki przy pomocy programu autorskiego prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej.
 • Mamo, tato już wiem jak być bezpiecznym przedszkolakiem (bezpieczeństwo z elementami pierwszej pomocy). Zajęcia mają na celu kształtowanie u dzieci umiejętności bezpiecznego i właściwego zachowania się w przedszkolu i poza nim. Dzieci doskonalą prawidłowe nawyki w sytuacji zagrożenia.
 • Kodowanie na dywanie, na zajęciach nauki kodowania wykorzystujemy nowoczesne technologie poprzez wprowadzanie dzieci w cyfrowy świat. Poprzez zabawę kodowania i programowania, dzieci uczą się logicznego myślenia, a także rozwiązywania problemów na bieżąco, co umożliwia rozwój czynności intelektualnych, które dzieci stosują w poznawaniu i rozumieniu siebie i swojego otoczenia.
 • Kultura kaszubska, na zajęciach, które odbywają się raz w miesiącu, nasze maluchy poznają kulturę i tradycję naszego regionu po przez zabawę oraz legendy, osłuchują się z charakterystyczną mową kaszub przez muzykę, uczą się charakterystycznych symboli regionu przez twórcze działanie.
W ramach opłat czesnego naszym przedszkolakom zapewniamy również opiekę specjalistów: logopedy, psychologa.
Nasz zespół
Zajęcia dodatkowe

Przygotowaliśmy dla Państwa dzieci także ofertę zajęć dodatkowo odpłatnych:

Zajęcia taneczne hip-hop

2

Hip-Hop jest tańcem adresowanym do dzieci szczególnie aktywnych, mających niespożyte pokłady energii. Tutaj pod okiem specjalisty nauczymy się ciekawych układów tanecznych i rozruszamy nasze małe ciałka.

55 zł/miesiąc/1x w tygodniu

Zajęcia taneczno-baletowe

1

Zajęcia taneczno-baletowe z elementami gimnastyki odbywają się dwa razy w tygodniu. Nad opanowaniem podstawowych elementów taneczno-baletowych i gimnastycznych czuwa zawodowa tancerka baletowa.

110zł/miesiąc/2x w tygodniu

Logopedia indywidualna

3

Wady wymowy mają bardzo duży wpływ na rozwój każdego dziecka, jak i na jego osiągnięcia edukacyjne. Wychodzimy więc do Państwa z propozycją zajęć indywidualnych, gdzie specjalista pracuje sam na sam z dzieckiem nad konkretną wadą wymowy.

55zł/zajęcia

Robotyka

robotyka1

Robotyka to zajęcia edukacyjne dla dzieci, na których młodzi programiści uczą się konstruowania najprawdziwszych robotów za pomocą specjalnie do tego zaprojektowanych klocków.


cena uzależniona od ilości chętnych dzieci/ 1x w tygodniu