Nasz zespół

Joanna Pietrzak

Wicedyrektor

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolna. Z pracą z dziećmi związana jestem od 19 lat. Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem energii, która przez lata towarzyszy mi i pozwala cieszyć każdym dniem spędzonym z nimi. W mojej pracy staram się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje dziecka. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby każde dziecko miało przestrzeń do wyrażania siebie już od pierwszych lat życia.

W Fantazji pełnię funkcję wicedyrektora, który ma za zadanie dbać o strefę edukacyjną przedszkolaków, ale przede wszystkim dostrzegać  i zaspokajać ich potrzeby emocjonalne. Wraz z całą kadrą dokładamy wspólnie starań, aby odkryć w dzieciach potencjał i stworzyć warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych przedszkolaków.

Poznaj nasz wspaniały zespół​

Nauczyciele

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Zdarza się, że Dziecko często spędza troszkę więcej czasu pod opieką nauczyciela, niż z własnymi rodzicami. Dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele zyska ono w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym. Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele codziennie dbają o to, aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat. Pedagodzy stale się dokształcają, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym przedszkolu mają wyższe wykształcenie pedagogiczne. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny, ponieważ według nas istotą pracy wychowawczej jest przede wszystkim pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.

Pani Paulina

Niedźwiadki