Nasz zespół

Marika John

Wicedyrektor

My name is Maria and I started at working at Skole in July 2011. I studied my Bachelor’s Degree in Early Childhood and Primary Education through the Australian Catholic University.

Educators
Star Rating
classrooms
0 +
kids
Since starting at Skole Childcare in 2011, I spent most of time in the 0-2 age group as the Room Leader – which was very rewarding. However at the start of 2016 I was keen for a change and to work with a new age group, so I moved to the preschool room. The beginning of 2017 gave me new challenges as I moved into a 2IC role and then from May 2017 I moved into a Centre Director position. I absolutely love this role and have enjoyed learning many new skills about managing a service, mentoring and guiding a team of Educators and office administration.
Poznaj

nasz wspaniały zespół

Nauczyciele

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Zdarza się, że Dziecko często spędza troszkę więcej czasu pod opieką nauczyciela, niż z własnymi rodzicami. Dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele zyska ono w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele codziennie dbają o to, aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Pedagodzy stale się dokształcają, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym przedszkolu mają wyższe wykształcenie pedagogiczne. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny, ponieważ według nas istotą pracy wychowawczej jest przede wszystkim pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.

Pani Asia

Pani Kamila