Co nas czeka w marcu?

Koncert

1 marca o godz. 9:00 zapraszamy wszystkie dzieci na koncert pt. „Meteokraksa”.  Przypominamy o eleganckim ubraniu.

Dzień otwarty dla nowych dzieci i ich rodziców

2 marca (sobota) w godzinach 10:00-13:00 zapraszamy na Dzień Otwarty.

Dzień Olimpijczyka

6 marca w naszym przedszklu będziemy świętować Dzień Olimpijczyka. Obowiązuje strój sportowy! 🙂

8 marca jest dniem wyjątkowym – wszystkie kobiety obchodzą swoje święto!

Dogotrapia

11 marca odwiedzi nas piesek!

Pokaz Iluzjonisty

18 marca ze swoim magicznym programem wystąpi prawdziwy iluzjonista. O godzinie 10:15 zabierze wszystkie dzieci do świata magii.

Pierwszy Dzień Wiosny

20 marca będziemy świętować nadejście wiosny. Prosimy o ubranie w tym dniu dzieci na zielono.

Światowy Dzien Zespołu Downa

21 marca zachęcamy do założenia skarpetek w różnych, wesołych kolorach! Włączmy się do akcji. Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa każdy może okazać solidarność z osobami dotkniętymi wadą genetyczną zakładając kolorowe skarpetki nie do pary, symbolizujące różnorodność genetyczną.

Eksperymenty

25 marca wszystkie przedszkolaki wezmą udział w zabawach badawczych, eksperymentach.