Co nas czeka w lutym?

Bal karnawałowy

5 lutego zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY. Zabawa będzie zorganizowana w każdej grupie, gdzie wychowawcy zapewnią moc atrakcji, pląsów i konkursów. To doskonała okazja do wcielenia się przez dzieci w ulubione postacie. Prosimy rodziców o przygotowanie kostiumów karnawałowych dla swoich pociech.

Walentynki

W związku z obchodzonym 14 lutego Świętem Zakochanych, bardzo prosimy aby dzieci do przedszkola przyszły ubrane na czerwono. 

Dogoterapia

14 lutego odbędą się comiesięczne zajęcia z pieskiem. 

Dzień Kota

16 lutego w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Światowy Dzień Kota. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy poświęconej tematyce kotów. Zachęcamy do przygotowania również kociego przebrania. 🙂

Teatrzyk

19 lutego o godz. 9:00 zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk pt. „Kosmiczna podróż”.  Przypominamy o eleganckim ubraniu. 

Zajęcia kulinarne

21 lutego przedszkolaki będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności kulinarne i skosztować przygotowane przez siebie smakołyki.

Dzień Dinozaura

26 lutego obchodzimy Światowy Dzień Dinozaura, który stwarza wspaniałą okazję do przybliżenia dzieciom tych prehistorycznych zwierząt.