Co na czeka w grudniu?

Mikołajki

6 grudnia będziemy świętować Mikołajki! Napiszemy listy do Świętego Mikołaja, porozmawiamy o marzeniach. Zachęcamy, aby wszystkie dzieci ubrane były na czerwono. 

Zajęcia kulinarne

8 grudnia przedszkolaki będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności kulinarne i skosztować przygotowane przez siebie smakołyki.

Dogoterapia

13 grudnia odbędą się comiesięczne zajęcia z pieskiem. 

Teatrzyk

18 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk świąteczny pt. „Świąteczny prezent”. Tego dnia, nasze przedszkole odwiedzi wyjątkowy gość w czerwonym płaszczu. Prosimy o elegancki ubiór. 

Jasełka

Pod koniec grudnia dzieci z każdej grupy wiekowej zaprezentują przed swoimi rodzicami swoje umiejętności artystyczne. Przedstawienie świąteczne odbędą się zgodnie z harmonogramem:

 

15.12 o godz. 15:00 – Niedźwiadki,

19.12 o godz. 15:00 – Sarenki,

20.12 o godz. 15:00 – Liski,

21.12 o godz. 15:00 – Wiewiórki.

 

Informacje dotyczące ubioru przekażą wychowawcy grup. 

Wigilia grupowa/ Pierwszy Dzień Zimy

22 grudnia w naszym przedszkolu odbędzie się uroczysta Wigilia oraz kolędowanie połączone ze świętowaniem nadejścia mroźnej pory roku. Z tej okazji, prosimy o niebieskie ubrania.

Dzień w piżamie

29 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na Dzień Piżamy, który organizujemy w ramach ogólnopolskiej akcji na rzecz dzieci chorych onkologicznie. Tego dnia każde dziecko, każdy nauczyciel i pracownik przedszkola może mieć ubrane piżamy, szlafroki lub domowe kapcie na znak solidarności z dziećmi przebywającymi w szpitalach i dołączyć do działającej przez cały grudzień zbiórki na rzecz dzieci przebywających w hospicjum.