W naszej przedszkolnej krainie zawitała długo wyczekiwana wiosna. Grupy Sarenek i Niedźwiadków powitały ją kolorowym balikiem, pełnym tańców i śmiechu. Dzieci zamieniły się w kwiaty, motyle i małe leśne stworzenia, które wspólnie świętowały nadejście cieplejszych dni. Sala wypełniła się pastelowymi barwami i wiosenną muzyką. Nie zabrakło zabaw, konkursów i wspólnego śpiewania. Każdy uśmiech był jak promyk słońca po zimie. Dzieci z radością odkrywały pierwsze oznaki wiosny. To był dzień pełen magii i dziecięcej beztroski. Wiosna na dobre rozgościła się w naszych sercach.